Нет отзывов, добавить
+380384372141
УкраинаХмельницкая областьПонінкавул. Перемоги 34
Товариство з обмеженою відповідальністю "Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна"
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вакансия Начальник зміни паперового виробництва в компании Товариство з обмеженою відповідальністю "Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна"

Производство
Понінка, Хмельницкая область, Украина
Полная занятость
Всі співробітники ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика" є єдиною великою і сильною командою професіоналів, яка спільною продуктивною працею добивається успіху. Кількість працівників фабрики становить близько 1 000, і вклад кожного в загальну справу гідно оцінюється. Підприємство продовжує пошук і прийом людей на постійну роботу. Для дружної родини паперовиків дуже важливо, щоб майбутні співробітники були професіоналами своєї справи, любили її, проявляли ініціативу, підтримували найкращі традиції української папероробної галузі і разом прагнули до досягнення поставлених цілей.
На ТОВ "ПКПФ-Україна" створено всі умови для надання консультацій та навчання професійним навикам без відриву від виробницва.
Адміністрацією підприємства організовано централізований довіз своїх працівників із смт.Миропіль Романівського району та м.Баранівка та Баранівського району Житомирської області та м.Полонне Хмельницької області, бажаючим надається можливість проживання у смт.Понінка.
На підприємство для працевлаштування запрошуються особи з інвалідністю.
Якщо Ви плануєте приєднатися до дружної родини працівників ТОВ «ПКПФ-Україна»,
відправляйте своє резюме або телефонуйте
за номерами телефонів: (03843) 7-14-89 , 067 311 2914