Нет отзывов, добавить
+380384332141
УкраинаХмельницкая областьПонінкавул. Перемоги 34
Товариство з обмеженою відповідальністю "Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна"
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вакансия Електрогазозварник в компании Товариство з обмеженою відповідальністю "Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна"

Производство
Понінка, Хмельницкая область, Украина
Полная занятость
ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», підприємство з виробництва паперу та картону для гофрування, гофрокартону та гофротари, запрошує на постійну роботу електрогазозварника.
Основні вимоги: Відповідальність, організованість, бажання працювати, вміння швидко та адекватно оцінювати ситуацію та приймати відповідні рішення.
Повинен знати: електричні схеми та конструкції різних зварювальних машин, автоматів, напівавтоматів, джерел живлення,
технологічні властивості зварюваних металів, включаючи високолеговані сталі, а також наплавленого металу,
вибір технологічної послідовності накладання швів та режимів зварювання,
методи контролю та випробовування відповідальних зварювальних швів,
вплив термічної обробки на властивості зварювального шва.
Обов’язки: виконувати ручне дугове та газове зварювання деталей, вузлів, конструкцій та трубопроводів з різних сталей, чавуна, кольорових металів і сплавів, призначених для роботи під динамічним і вібраційним навантаженням та під тиском,
здійснювати кисневу різку особливо складних деталей з різних сталей, кольорових металів та сплавів,
здійснювати зварювання і наплавлення тріщин і раковин в тонкостінних виробах і в виробах зі складно доступними для зварювання місцями.
Умови праці: Офіційне працевлаштування,
графік роботи: 5/2 (субота, неділя — вихідні),
повна зайнятість.
Місце роботи: смт. Понінка, Полонський район, Хмельницька обл.
Для іногородніх надається житло та безкоштовна доставка автобусом на роботу.

Всі співробітники ТОВ "Понінківська картонно-паперова фабрика" є єдиною великою і сильною командою професіоналів, яка спільною продуктивною працею добивається успіху. Кількість працівників фабрики становить близько 1 000, і вклад кожного в загальну справу гідно оцінюється. Підприємство продовжує пошук і прийом людей на постійну роботу. Для дружної родини паперовиків дуже важливо, щоб майбутні співробітники були професіоналами своєї справи, любили її, проявляли ініціативу, підтримували найкращі традиції української папероробної галузі і разом прагнули до досягнення поставлених цілей.
На ТОВ "ПКПФ-Україна" створено всі умови для надання консультацій та навчання професійним навикам без відриву від виробницва. Адміністрацією підприємства організовано централізований довіз своїх працівників із смт.Миропіль Романівського району та м.Баранівка та Баранівського району Житомирської області та м.Полонне Хмельницької області, бажаючим надається можливість проживання у смт.Понінка. На підприємство для працевлаштування запрошуються особи з інвалідністю. Якщо Ви плануєте приєднатися до дружної родини працівників ТОВ «ПКПФ-Україна», відправляйте своє резюме або телефонуйте за номерами телефонів: (03843) 7-14-89 , 067 311 2914