середа, 22 травня 2019
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Вакансії

Всі співробітники підприємства є єдиною великою і сильною командою професіоналів, яка спільною продуктивною працею добивається успіху. На сьогодні кількість працівників фабрики становить біля 1 000, і вклад кожного в загальну справу гідно оцінюється. Підприємство продовжує пошук і прийом людей на постійну роботу. Для дружної родини паперовиків дуже важливо, щоб майбутні співробітники були професіоналами своєї справи, любили її, проявляли ініціативу, підтримували традиції і разом прагнули до досягнення поставлених цілей. На постійну роботу запрошуємо:

- Механіка транспортного цеху,  водія навантажувача, водія автомобіля;

- Електромонтера, слюсаря-ремонтника, слюсаря з КВПіА (контрольно-вимірювальних приладів), токаря;

-Начальника цеху, начальника зміни, механіка, технолога паперово - картонного виробництва; 

- Комірника,  дизайнера - конструктора, бухгалтера, вантажника;  

- Начальника та механіка котельного цеху, начальника електроцеху; 

- Укладальника-пакувальника, машиніста гофрувального та друкарсько - висікального агрегату;

- Начальника зміни, начальника та технолога паперового виробництва, машиніста (сушильника, пресерувальника) папероробної машини,  клеєвара, різальника паперу.

На ТОВ "ПКПФ-Україна" створено всі умови для надання консультацій та навчання професійним навикам без відриву від виробницва. На підприємство для працевлаштування запрошуються особи з інвалідністю.


Якщо Ви плануєте приєднатися до дружної родини працівників ТОВ «ПКПФ-Україна», відправляйте своє резюме або телефонуйте за номерами телефонів    (03843) 7-14-89 , 067 311 2914


 
Ім’я та Прізвище: *
E-mail:
Телефон:
Повідомлення: *

Введіть код *

* - Обовязкові поля

Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
65834118698
22