вівторок, 23 липня 2019
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Вакансії

Всі співробітники підприємства є єдиною великою і сильною командою професіоналів, яка спільною продуктивною працею добивається успіху. На сьогодні кількість працівників фабрики становить біля 1 000, і вклад кожного в загальну справу гідно оцінюється. Підприємство продовжує пошук і прийом людей на постійну роботу. Для дружної родини паперовиків дуже важливо, щоб майбутні співробітники були професіоналами своєї справи, любили її, проявляли ініціативу, підтримували традиції і разом прагнули до досягнення поставлених цілей. На постійну роботу запрошуємо:

-  водія навантажувача;

-  слюсаря з КВПіА (контрольно-вимірювальних приладів), токаря;

-  інженера з охорони праці; 

- інженера - технолога;  

- Начальника зміни; 

-  машиніста  друкарсько - висікального агрегату;

- сушильника  папероробної машини,  клеєвара,

-  інженера - межаніка;

-  секретаря керівника;

-  слюсаря - ремонтника;

-  укладальника - пакувальника;

-  машиніста гофрувального агрегату;

-  машиніста папероробної машини.

На ТОВ "ПКПФ-Україна" створено всі умови для надання консультацій та навчання професійним навикам без відриву від виробницва. На підприємство для працевлаштування запрошуються особи з інвалідністю.


Якщо Ви плануєте приєднатися до дружної родини працівників ТОВ «ПКПФ-Україна», відправляйте своє резюме або телефонуйте за номерами телефонів    (03843) 7-14-89 , 067 311 2914


 
Ім’я та Прізвище: *
E-mail:
Телефон:
Повідомлення: *

Введіть код *

* - Обовязкові поля

Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
71406128410
2551