субота, 24 жовтня 2020
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Цікаві факти

 42% деревини всього світу призначена для виробництва целюлозно-паперової продукції

Щороку промисловість небажаної пошти (junk mail) знищує понад 100 000 000 дерев світу. Виробництво і розповсюдження цієї пошти витрачає більше енергії ніж 3 млн. автомобілів. І...:
- ця промисловість зростає;

- Все це робиться для того, щоби Вам прийшла пошта, яка, найімовірніше, Вас не зацікавить взагалі. 

 Папір і картон, з економічних міркувань, завжди виготовляються спочатку в рулонах. Рулони виготовляє спеціальна папероробна машина, яка формує паперове полотно, витискає папір від води спеціальними валами, та сушить папір на виході т.з. циліндром "Янкі". Чим грубший папір, тим повільніша швидкість руху сукон, які супроводжують папір від формування до виходу.

Середня швидкість, машини з виробництва паперу тіссю - 400-600 м/хв. При такій швидкості папір може розірватися. І тоді у операторів папероробної машини є 1-2 хв., щоб з найменшими витратами паперу відновити намотування паперу на вал. Машину при обриві паперу зупиняти неможливо.

Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
121461209859
2224