четвер, 4 червня 2020
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Керівництво

Сава Руслан Анатолійович
генеральний директор

   Народився 17 жовтня 1976 року в м. Луцьк Волинської області. Свій трудовий шлях розпочав з робітничої професії слюсаря-ремонтника на Луцькому картонно-рубероїдному комбінаті. В 2002 році закінчив Луцький державний технічний університет, після чого почався кар'єрний зріст.

   За два десятки років пройшов всі етапи професійного зростання, починаючи від робітничої професії і зайнявши посаду технічного директора Понінківської картонно-паперової фабрики в 2012 році.  Відбудова і становлення виробничих потужностей Понінківської картонно - паперової фабрики відбувалося за його безпосередньої участі.

На початку травня 2020 року призначений генеральним директором ТОВ «ПКПФ-Україна».


Лишега Орест Тарасович
технічний директор

  Народився 23 травня 1978 року в місті Жидачів Львівської області.  Трудовий стаж розпочав учнем електромонтера на Жидачівській картонній фабриці. Здобувши вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка», повернувся на Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат машиністом парових котлів теплоелектростанції, пізніше  працював старшим майстром зміни теплоенергетичного цеху, головним енергетиком.

    З 2017 року працював головним інженером Понінківської картонно-паперової фабрики. З травня 2020 року призначений на посаду директора технічного ТОВ «ПКПФ-Україна»Семчишин Андрій Васильович
заступник генерального директора

   Народився 25.01.1981 року у м. Жидачів Львівської області. У Стрийському державному аграрному технікумі здобув спеціальність інженера-механіка. Навчання продовжив у Львівському державному аграрному університеті, після його закінчення працював на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті. Кар’єрний зріст пройшов від машиніста паперової машини, начальника зміни, технолога гофровиробництва до заступника генерального директора Луцької паперової фабрики. 
  З 2015 року працює заступником генерального директора Понінківської картонно-паперової фабрики.

Юрій Сергійович Порхун

заступник генерального директора

    Народився 17 лютого 1973 року у м.Київ. Після закінчення школи вступив до Київського політехнічного інституту, де навчався на теплоенергетичному факультеті кафедри "Автоматизаці енергетичних процесів". Знання теорії

 адміністрування та менеджменту отримав, навчаючись у Міжнародному інституті менеджменту за програмою MINI MBA. Починаючи з 1997 року, працював у приватних структурах нафтового бізнесу України. Має практичний досвід роботи у галузях логістики, гуртових продаж та роздрібної торгівлі, митної структури, налагодження зовнішньоекономічних звязків та роботи з терміналами. З 2006 року до останнього часу обіймав посаду комерційного директора ПАТ "Закарпатнафтопродукт - Мукачево", будучи одночасно головою правління цієї структури.                                                                                                                                                                         З лютого 2019 року почав працювати заступником генерального директора ТОВ "Понінківська картонно - паперова фабрика - Україна".


Момот Ірина Василівна
    головний бухгалтер

   Народилася 1 січня 1984 року у м. Горохів Волинської області. Здобула дві вищі освіти у Житомирському агроекологічному університеті (2006р.) та Волинському Національному університеті ім. Лесі Українки (2010р.). Працювала бухгалтером у приватних структурах «Аватон», «Калина» на Волині. 
   З 2012 року зайняла посаду головного бухгалтера Понінківської картонно-паперової фабрики.

Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
104691183560
104196