субота, 24 жовтня 2020
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Керівництво

Руслан Анатолійович Сава
генеральний директор

   Народився 17 жовтня 1976 року в м. Луцьк Волинської області. Свій трудовий шлях розпочав з робітничої професії слюсаря-ремонтника на Луцькому картонно-рубероїдному комбінаті. В 2002 році закінчив Луцький державний технічний університет, після чого почався кар'єрний зріст.
   За два десятки років пройшов всі етапи професійного зростання, починаючи від робітничої професії і зайнявши посаду технічного директора Понінківської картонно-паперової фабрики в 2012 році.  Відбудова і становлення виробничих потужностей Понінківської картонно - паперової фабрики відбувалося за його безпосередньої участі.
На початку травня 2020 року призначений генеральним директором ТОВ «ПКПФ-Україна».
 Орест Тарасович Лишега
технічний директор

  Народився 23 травня 1978 року в місті Жидачів Львівської області.  Трудовий стаж розпочав учнем електромонтера на Жидачівській картонній фабриці. Здобувши вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка», повернувся на Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат машиністом парових котлів теплоелектростанції, пізніше  працював старшим майстром зміни теплоенергетичного цеху, головним енергетиком.
    З 2017 року працював головним інженером Понінківської картонно-паперової фабрики. З травня 2020 року призначений на посаду директора технічного ТОВ «ПКПФ-Україна».

 Андрій Васильович Семчишин
заступник генерального директора

   Народився 25.01.1981 року у м. Жидачів Львівської області. У Стрийському державному аграрному технікумі здобув спеціальність інженера-механіка. Навчання продовжив у Львівському державному аграрному університеті, після його закінчення працював на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті. Кар’єрний зріст пройшов від машиніста паперової машини, начальника зміни, технолога гофровиробництва до заступника генерального директора Луцької паперової фабрики. 
  З 2015 року працює заступником генерального директора Понінківської картонно-паперової фабрики.
Юрій Сергійович Порхун
заступник генерального директора

    Народився 17 лютого 1973 року у м.Київ. Після закінчення школи вступив до Київського політехнічного інституту, де навчався на теплоенергетичному факультеті кафедри "Автоматизаці енергетичних процесів". Знання теорії  адміністрування та менеджменту отримав, навчаючись у Міжнародному інституті менеджменту за програмою MINI MBA. Починаючи з 1997 року, працював у приватних структурах нафтового бізнесу України. Має практичний досвід роботи у галузях логістики, гуртових продаж та роздрібної торгівлі, митної структури, налагодження зовнішньоекономічних звязків та роботи з терміналами. З 2006 року до останнього часу обіймав посаду комерційного директора ПАТ "Закарпатнафтопродукт - Мукачево", будучи одночасно головою правління цієї структури.                                                                                                      
З лютого 2019 року почав працювати заступником генерального директора ТОВ "Понінківська картонно - паперова фабрика - Україна".


 Ірина Василівна Момот
    головний бухгалтер

   Народилася 1 січня 1984 року у м. Горохів Волинської області. Здобула дві вищі освіти у Житомирському агроекологічному університеті (2006р.) та Волинському Національному університеті ім. Лесі Українки (2010р.). Працювала бухгалтером у приватних структурах «Аватон», «Калина» на Волині. 
   З 2012 року зайняла посаду головного бухгалтера Понінківської картонно-паперової фабрики.Олеся Михайлівна Андріюк
Начальник відділу постачання сировини

   Народилася 15 грудня 1983 року у селі Камінь-Риболов Ханкайського району Приморського краю. Середню освіту здобувала у Луцьку на Волині, там же здобула і вищу освіту, закінчивши в 2006 році Волинський державний університет імені Лесі Українки. Після здобуття вищої математичної освіти працювала у автотранспортних та економічно-аналітичних структурах харчової галузі Волині, пізніше обіймала посаду фахівця з фінансової роботи ТзОВ «Торговий Дім «Західна молочна група».
   З 2015 року прийнята начальником відділу постачання сировини на Понінківську картонно-паперову фабрику.
Тарас Ярославович Сабадашка
Начальник відділу організації виробництва

   Народився 11 жовтня 1979 року в м. Жидачів Львівської області. Трудовий стаж розпочав на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті з робітничої професії електромонтера.
   Після здобуття вищої освіти в Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті» впродовж майже двадцяти років працював у сфері аналітики, планування та реалізації гофропродукції Жидачівського целюлозно – паперового комбінату.
   З початку 2017 року переїхав до смт. Понінка Хмельницької області,  де очолив відділ організації виробництва на Понінківській картонно-паперовій фабриці. Дмитро Григорович Драган
Начальник відділу матеріально – технічного постачання

   Народився 25 листопада 1983 року в селищі Понінка на Хмельниччині. Закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» і кваліфікацію менеджера – економіста. З 2008 року прийнятий у відділ постачання та збуту Понінківської картонно-паперової фабрики, вже за рік очолив колектив відділу постачання та збуту, де і працює по сьогоднішній день.Вікторія Йосипівна Сидор
Начальник виробничої лабораторії та ВТК

   Народилася 2 березня 1990 року в селищі Миропіль на Житомирщині. У 2013 році закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Хімічні технології переробки деревини та рослинної продукції» та здобула кваліфікацію інженера-технолога-дослідника. Відразу ж після навчання була прийнята на роботу інженером-хіміком-технологом у виробничу лабораторію та ВТК Понінківської картонно-паперової фабрики, вже за місяць роботи очолила цей структурний підрозділ.
   Впродовж останніх років часто брала участь у семінарах та курсах з підвищення кваліфікації, зокрема, отримала свідоцтво участі у семінарі «Розробка, впровадження та поліпшування систем управління безпечністю харчових продуктів для виробників пакувальних матеріалів» та Внутрішній аудит», «Впровадження СУЯ та проведення внутрішнього аудиту», «Акредитація лабораторій згідно вимог ISO/IEC 17025. Внутрішній аудит у відповідності до вимог ISO/IEC 17025 17025:2005 та ISO 19011:2011.

Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
121451209848
1213