субота, 26 травня 2018
Понінківська
Картонно-Паперова
Фабрика - Україна

Керівництво

Прудкий Сергій Володимирович
генеральний директор

  Народився 13 листопада 1964 року в м.Миколаїв. Після закінчення машинобудівного факультету Миколаївського кораблебудівного інституту працював спочатку помічником майстра, а потім майстром на Чорноморському суднобудівному заводі. Кар”єру в машинобудівній галузі розпочав з робітничої професії в акціонерному товаристві «Миколаїв-Лада», де виріс до заступника головного інженера. Власний бізнес розпочав із 1996 року, створивши приватне підприємство «Ранг», що займалося торгівлею паливно-мастильних матеріалів. Маючи хороший досвід в машинобудівній і бізнесових сферах, зумів розширити кількість АЗС в Миколаївській області до 26. З 2015 року організував і заснував приватну структуру «Стройторгсервіс». 
   З серпня 2017 року обійняв посаду генерального директора ТОВ «ПКПФ-Україна». 


Вдовіченко Олександр Петрович
 заступник генерального директора

    Народився 25 червня 1962 року у м.Горлівка Донецької області. Після закінчення середньої школи працював слюсарем арматурного обладнання на промисловому об'єднанні "Стірол". Три роки виконував конституційний обовязок на Тихоокеанському флоті. Після служби навчався у Київському інституті народного господарства за спеціальністю "Планування промисловості". Здобувши вищу освіту, працював начальником планового відділу деревообробного комбінату у Києві.
    З 1991 року займався розвитком приватного бізнесу у сфері пакувальних матеріалів. З 1997 року працював у кількох приватних структурах, що займалися торгівлею нафтопродуктами. З 2009 по 2017 роки очолював ТОВ "Компанія - Інтергал" .
 З січня 2018 року працює заступником генерального директора ТОВ "ПКПФ-Україна".


Куніцин Андрій Валерійович
фінансовий директор

   Народився 7 квітня 1973 року на Одещині. Після закінчення школи розпочав трудовий стаж робітником у місцевому радгоспі. Здобув вищу освіту на економічному факультеті Миколаївського сільськогосподарського інституту. По його завершенні працював на посаді провідного бухгалтера виробничого відділу Миколаївської птахофабрики. 
    З 1990 року - фінансовий директор п/п "Славянська клініка", практикував ведення бухгалтерського обліку у приватних структурах. З 2006 року очолив бухгалтерську структуру Миколаївської філії ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України". З 2013 року працює головним бухгалтером ТОВ "Технодизель". У 2016 році почав працювати провідним економістом ТОВ "ОКК".
   З грудня 2017 року обіймає посаду фінансового директора ТОВ «ПКПФ-Україна».


Сава Руслан Анатолійович
технічний директор

   Народився 17 жовтня 1976 року в м. Луцьк Волинської області. Свій трудовий шлях розпочав з робітничої професії
 слюсаря-ремонтника на Луцькому картонно-рубероїдному комбінаті. В 2002 році закінчив Луцький державний технічний університет, після чого почався кар'єрний зріст. 
   З 2012 року обіймає посаду технічного директора Понінківської картонно-паперової фабрики.


Семчишин Андрій Васильович
заступник генерального директора

   Народився 25.01.1981 року у м. Жидачів Львівської області. У Стрийському державному аграрному технікумі здобув спеціальність інженера-механіка. Навчання продовжив у Львівському державному аграрному університеті, після його закінчення працював на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті. Кар’єрний зріст пройшов від машиніста паперової машини, начальника зміни, технолога гофровиробництва до заступника генерального директора Луцької паперової фабрики. 
  З 2015 року працює заступником генерального директора Понінківської картонно-паперової фабрики.

 Овсянко Сергій Анатолійович
заступник генерального директора з питань економічної безпеки

    Народився 27 вересня 1969 року у місті Миколаїв. Вищу педагогічну освіту здобув у Миколаївському державному педагогічному інституті ім..В.Г.Белінського на фізико-математичному факультеті. У Одеському інституті внутрішніх справ отримав другу вищу освіту за юридичним профілем.
     20 років працював у структурах органів внутрішніх справ Миколаївської області. Паралельно здобував освіту та практичний досвід діяльності у галузі організації  управління та безпеки підприємств малого та середнього бізнесу на базі Чорноморського держуніверситету. При виході на пенсію у чині підполковника міліції продовжував працювати у державних структурах банківської  сфери, зокрема, у сфері діяльності з проблемними активами та у бізнесових структурах спеціалізувався на питаннях економічної безпеки.
    З квітня 2018 року призначений заступником генерального директора з питань економічної безпеки ТОВ «ПКПФ-Україна».


Момот Ірина Василівна
    головний бухгалтер

   Народилася 1 січня 1984 року у м. Горохів Волинської області. Здобула дві вищі освіти у Житомирському агроекологічному університеті (2006р.) та Волинському Національному університеті ім. Лесі Українки (2010р.). Працювала бухгалтером у приватних структурах «Аватон», «Калина» на Волині. 
   З 2012 року зайняла посаду головного бухгалтера Понінківської картонно-паперової фабрики.Данилевич Олександр Анатолійович
начальник відділу збуту

Народився 20 травня 1982 року в м. Луцьк. Закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав вищу освіту за напрямом підготовки «Право». Працював у галузі логістики та юриспунденції у СП АТЗТ «Волинь пак», ТзОВ «Корпорація ПАККО», ВАТ «Луцький КРК».
 З 2015 року працює начальником відділу збуту Понінківської картонно-паперової фабрики.Наші партнери

"Об'єднана картонна компанія"
заснована в 2009 році і є найбільшим підприємством картонно-паперової галузі України. Надає послуги широкого спектру: від переробки сировини до випуску та реалізації готової продукції.

okk.com.ua
ТзОВ "Юг картон"
має 5-річний досвід роботи з виробництва гофрокартонної продукції. Ми випускаємо гофроупаковки з 3-х, 5-ти та 7-ми шарового гофрокартону, профіля "В", "С", "Е", та "ЕС".

yugkarton.com.ua
ТзОВ "Луцька картонно-паперова фабрика"
пріоритетним напрямком виробництва є виробництво сировини для гофровиробництва (Флютінг, Тестлайнер), покрівельного, пакувального та переплетного картону.

lkrk.com.ua
hosthits
2624949278
6297